Targoncavezető

Betanított munka Targoncavezető
Nyírbátor, Magyarország
Érvényes: 2024-12-31

3 műszak

Leírás

Feladatok:

  • A beérkezett áru átvétele, megfelelő helyre pakolása
  • A kimenő áru mozgatása, rakodása
  • Raktári feladatok ellátása
  • A raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői OKJ bizonyítvány és hatósági vizsga (elektromos, vezetőüléses targonca),
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Rátermettség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Tisztességes bérezés
  • Rendkívül magas pótlékok
  • Családbarát munkahelyi kultúra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jövedelmező bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria

Jelentkezési űrlap

Kérjük add meg az email címedet az állásjelentkezéshez. Ha nincs email címed, akkor hívj bennünket, vagy küldj üzenetet nekünk a Kapcsolat menüpont alatt. Ott megadhatod a telefonszámodat és mi visszahívunk.

Kiemelt álláslehetőségek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj a legfrissebb állásajánlatokról.