Betanított Operátor

Betanított munka Operátor
Mátészalka, Magyarország
Érvényes: 2024-12-31

3 műszak

Leírás

Feladatok:

  • legyártott termékek finom csiszolása, színezése, összeszerelése
  • adott termékek minőségének ellenőrzése
  • elkészült termékek csomagolása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság

Amit ajánlunk:

  • tisztességes bérezést
  • ingyenes céges buszjáratokat
  • bónuszok, cafeteria és számos egyéb plusz jutattást
  • biztos, hosszútávú kereseti lehetőséget
  • útiköltség térítést
  • igényes, fiatalos, tiszta munkahelyi környezetet
  • családias hangulatot
  • három műszakos munkarendet

Jelentkezési űrlap

Kérjük add meg az email címedet az állásjelentkezéshez. Ha nincs email címed, akkor hívj bennünket, vagy küldj üzenetet nekünk a Kapcsolat menüpont alatt. Ott megadhatod a telefonszámodat és mi visszahívunk.

Kiemelt álláslehetőségek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj a legfrissebb állásajánlatokról.