Bér- és TB ügyintéző

Szellemi munka Bér- és TB ügyintéző
Mátészalka, Magyarország
Érvényes: 2024-12-31

Fizetett bejárás

Leírás

Feladatok

  • TB- és bérszámfejtési feladatok pontos és határidőre történő elvégzése
  • NEXONBÉR program teljes körű működtetése
  • TB- és bérszámfejtéshez, cafetériához, béren felüli juttatásokhoz kapcsolódó feladatok
  • Munkaerőkölcsönző cégekkel való kapcsolattartási és ellenőrzési feladatok
  • Interjús folyamat működtetése, belépések, kilépések, juttatás változások adminisztrációja
  • Kimutatások, bevallások, statisztikák, heti, havi, éves jelentések készítése
  • HR riporting, projektekben való részvétel
  • Együttműködés és kapcsolattartás külső- és belső szervezetekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú (bér- és TB ügyintézői) végzettség
  • Releváns TB ügyintézői, bérszámfejtői, ill. munkaügyi tapasztalat
  • NEXONBÉR, NEXONTIME, Workday vagy hasonló programok kezelésében szerzett gyakorlat
  • Hatályos jogszabályok, törvények naprakész ismerete (benne munkaidőkeret)
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, Teams) erős, felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, precizitás, határozottság, nagyfokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség, munkatársakat támogató attitűd

Amit ajánlunk

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, útiköltség támogatása
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Dolgozói vásárlási rendszer
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben, tréningek
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Jelentkezési űrlap

Kérjük add meg az email címedet az állásjelentkezéshez. Ha nincs email címed, akkor hívj bennünket, vagy küldj üzenetet nekünk a Kapcsolat menüpont alatt. Ott megadhatod a telefonszámodat és mi visszahívunk.

Kiemelt álláslehetőségek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj a legfrissebb állásajánlatokról.