Fémipari Operátor - Debrecen

Betanított munka Operátor
Debrecen, Magyarország
Érvényes: 2024-12-31

Fizetett bejárás

Leírás

Feladatok:

  • A sorozatgyártásra beállított gépekkel termelőtevékenység folytatása az információs táblán található utasítások és dokumentációk alapján.
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása.
  • A gyártósoron található gépek és berendezések előírás szerinti kezelése és karbantartása.
  • Folyamatos rend, tisztaság fenntartása a munkahelyen és a környezetében, és a minőségi termelés biztosítása a gépeken

Elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdést
  • Piaci átlag feletti fizetést
  • Pótlékok, bónuszok és egyéb juttatásokat
  • Ingyenes céges buszjáratokat
  • Stabil hosszú távú munkalehetőséget

Jelentkezési űrlap

Kérjük add meg az email címedet az állásjelentkezéshez. Ha nincs email címed, akkor hívj bennünket, vagy küldj üzenetet nekünk a Kapcsolat menüpont alatt. Ott megadhatod a telefonszámodat és mi visszahívunk.

Kiemelt álláslehetőségek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj a legfrissebb állásajánlatokról.