Operátor - Nyírmada

Betanított munka Betanított munkás
Nyírmada, Magyarország
Érvényes: 2024-12-31

Fizetett bejárás

Leírás

Feladatok:

  • Technológiai utasítások szerint a keverékek elkészítése
  • Szükség esetén keverékek átdolgozása, javítása
  • Az elkészült nyerskeverékek méretre vágása, hűtése
  • A szükséges dokumentumok kitöltése és kezelése

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszútávú kereseti lehetőségre
  • tisztességes fizetés
  • béren kívüli juttatásra
  • heti - havi bérelőleg lehetőségre
  • ingyenes vállalati buszjárat a megye több településről
  • igényes, fiatalos, tiszta munkahelyi környezetre

Jelentkezési űrlap

Kérjük add meg az email címedet az állásjelentkezéshez. Ha nincs email címed, akkor hívj bennünket, vagy küldj üzenetet nekünk a Kapcsolat menüpont alatt. Ott megadhatod a telefonszámodat és mi visszahívunk.

Kiemelt álláslehetőségek

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesülj a legfrissebb állásajánlatokról.